Scoren MotoGP 2024-kampioenschap

MotoGP 2024 scoresysteem:

stad 1 2. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12. 13 14 15
Ras252016131110987654321
Sprint1297654321

MotoGP 2024 kampioenschapsscore, racers:

stadRacerPuntenHet verschil
1J. Martin1710
2F Bagnaia15318
3M. Márquez13635
4E. Bastianini11457
5P.Acosta10170
6M. Vinales10071
7B. Bindmiddel8586
8A. Espargaro8289
9F. Di Giannantonio7497
10A. Marquez (↑ 1)51120
11M. Bezzecchi (↓ 1)45126
12F Quartararo32139
13R. Fernandez (↑ 1)32139
14F. Morbidelli (↑ 2)31140
15M. Oliveira (↓ 2)31140
16J. Miller (↓ 1)27144
17J. Mir14157
18A Fernandez13158
19J.Zarco9162
20T. Nakagami8163
21A. Spoelen (↑ 1)8163
22D. Pedrosa (↓ 1)7164
23L. Marina0171
24S.Bradl0171
25L. Savadori0171

Het team wint evenveel punten als hun vaste racers, of vervangers voor hen. Er wordt geen rekening gehouden met de punten van wildcard-racers.

Scoren in MotoGP-kampioenschappen, teams:

Het teamPuntenKatarPortugalVerenigde StatenSpanjeFrankrijkSpanjeItaliëKazachstanNederlandDuitslandUnited KingdomOostenrijkSpanjeSan MarinoIndiaIndonesiëJapanAustraliëThailandMaleisiëSpanje
1Ducati-team1804630333635----------------
2Bow Racing1442832201846----------------
3Aprilia Racing-team132222251730----------------
4Gresini Racing122319103735----------------
5Red Bull KTM fabrieksracen982929131710----------------
6Tech 38692428187----------------
7TeamVR46831116182513----------------
8Trackhouse Racing-team411712156----------------
9Yamaha Factory Racing32513491----------------
10Team LCR1543-26----------------
11Repsol Honda Team1234-5-----------------

MotoGP 2023 kampioenschapsscore, fabrikanten:

FabrikantPuntenKatarPortugalVerenigde StatenSpanjeFrankrijkSpanjeItaliëKazachstanNederlandDuitslandUnited KingdomOostenrijkSpanjeSan MarinoIndiaIndonesiëJapanAustraliëThailandMaleisiëSpanje
1Ducati1703734253737----------------
2KTM1072921261912----------------
3Aprilia1001520371018----------------
4Yamaha28510481----------------
5Honda1744-54----------------

Een fabrikant krijgt in een race evenveel punten als zijn hoogst gerangschikte coureur.

Als u wilt, kunt u via PayPal snel en veilig aan ons doneren. Elke bijdrage helpt ons, jouw team World of Speed!

Doneren kan via deze link ->Doneer